×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_BASEURL] Unable to deduce image base URL from the current configuration settings, please specify an explicit base URL in the back-end.

W dniu 23.06.2016 realizowane przez nasze przedsiębiorstowo Centrum Logistyczno - Magazynowe  otrzymało pozwolenie na użytkowanie. 

Obiekt zlokalizowany jsest przy trasie krajowej nr 92, w sąsiedztwie węzła „Iwno” drogi S5 Gniezno-Poznań, 25 km od centrum Poznania. Składa się z 5 segmentów o powierzchni od 770m2 do 1177m2 z wydzieloną częścią socjalno - administracyjną. Każdy segment dostępny jest z poziomu „0" za pomocą doków rozładowczo-załadowczych, bram oraz drzwi zewnętrznych.

Projekt ten kompleksowo realizowany przez nasze przedsiębiorstwo, idealnie wpasowuje się w koncepcję kompleksowej realizacji procesów inwestycyjnych, gdyż realizowany jest przez nas od momentu uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, przez projektowanie, uzgodnienia, uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę, wykonawstwo, uzyskanie niezbędnych pozwoleń, aż po uruchomienie i komercjalizację obiektu.

Po więcej szczegółów zapraszamy na www.zachodinvest.pl

{gallery}gallery/pbtdb/clm-gotowy{/gallery}
{gallery}gallery/pbtdb/clm{/gallery}

 

Wynajem lokali